wtorek, 17 listopada 2015

Martyna :)

Od poprzedniego postu minęło już bardzo dużo czasu. Nie jestem z tego powodu zadowolona, lecz nauka jest ważna, czasem ważniejsza od sesji. Postaram się jednak w miarę możliwości to naprawić :). 
Pomysł na zdjęcia z Martyną powstał, gdy robiłam zdjęcia na połowinkach jej klasy (niedługo post z połowinek też się tu pojawi :P ). Martyna jest strasznie miłą osobą. Bardzo dobrze mi się z nią współpracowało. Powtarzała ona także cały czas, że nie umie i nie potrafi... a jednak ! :) Po kilku zdjęciach pojawił się u niej uśmiech na twarzy, gdy pokazałam pierwsze efekty :) Później było już tylko lepiej :) 

Mod. Martyna Góralska
Zdjęcia: Daria Błaszczyk

















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz