czwartek, 11 czerwca 2015

Zdjęcia z Darią :)

Gdy powstał temat sesji od razu pomyślałam o Darii. Jest to już kolejna nasza wspólna praca i pomimo wysokiej temperatury dałyśmy radę ! ;) Niektóre zaplanowane zdjęcia nie mogłyśmy zrealizować, ale jestem zadowolona i myślę, że niedługo z Darią stworzymy znów coś nowego :) 



















A to coś dla tych, którzy jak ja często się poddają... Uwierzcie w siebie, NEVER GIVE UP :)!


poniedziałek, 1 czerwca 2015

Zdjęcia z Kamilą (druga sesja)

Tak jak już wspominałam w poprzednim poście, razem z Kamilą wykonałyśmy dwie sesje :) Nie mogłam się doczekać kiedy pokażę wam tą drugą:D. Chciałam również podziękować wszystkim za miłe słowa z waszej strony i mam nadzieję, że te zdjęcia również wam się spodobają :)
Mod. Kamila Antoniewicz 
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Daria-B%C5%82aszczyk-Photography/872903389394452?ref=ts&fref=ts































:)!