czwartek, 11 czerwca 2015

Zdjęcia z Darią :)

Gdy powstał temat sesji od razu pomyślałam o Darii. Jest to już kolejna nasza wspólna praca i pomimo wysokiej temperatury dałyśmy radę ! ;) Niektóre zaplanowane zdjęcia nie mogłyśmy zrealizować, ale jestem zadowolona i myślę, że niedługo z Darią stworzymy znów coś nowego :) 



















A to coś dla tych, którzy jak ja często się poddają... Uwierzcie w siebie, NEVER GIVE UP :)!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz