Gdy powstał temat sesji od razu pomyślałam o Darii. Jest to już kolejna nasza wspólna praca i pomimo wysokiej temperatury dałyśmy radę ! ;) Niektóre zaplanowane zdjęcia nie mogłyśmy zrealizować, ale jestem zadowolona i myślę, że niedługo z Darią stworzymy znów coś nowego :)
A to coś dla tych, którzy jak ja często się poddają... Uwierzcie w siebie, NEVER GIVE UP :)!













Brak komentarzy:
Prześlij komentarz