wtorek, 5 kwietnia 2016

Ślub Cywilny

Dnia 18 marca miałam okazję robić zdjęcia na pierwszym ślubie cywilnym :) Tego dnia towarzyszyło mi dużo emocji... na dodatek byłam chora, ale nie poddałam się ! Moja obecność tam była niespodzianką dla Pary Młodej. Mogę już zdradzić, że za rok znów zobaczę się z tą parą ! Dziękuje także za pomoc osobą, które pomogły mi w tym dniu :)