środa, 1 lipca 2015

Dragon FireShow

Z tą grupą pracuję już drugi rok <3 Jest to coś ważnego i bardzo odpowiedzialnego. Nigdy nie wiem jakie zdjęcia wyjdą i co na nich uchwycę. Gdy oglądam zdjęcia po pokazie jestem zachwycona co ta grupa potrafi. Są naprawdę dobrzy !:) Cieszę się, że mogę z nimi jeździć na pokazy i oglądać nowe rzeczy, które grupa Dragon FireShow co chwilę pokazuje. Niedawno zaczęły się wakacje i nowe pokazy, zachęcam do obejrzenia. ;)) 
https://www.facebook.com/pages/Dragon-Fireshow/1004899556187240?fref=ts

























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz