Tak jak już wspominałam w poprzednim poście, razem z Kamilą wykonałyśmy dwie sesje :) Nie mogłam się doczekać kiedy pokażę wam tą drugą:D. Chciałam również podziękować wszystkim za miłe słowa z waszej strony i mam nadzieję, że te zdjęcia również wam się spodobają :)
Mod. Kamila Antoniewicz
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Daria-B%C5%82aszczyk-Photography/872903389394452?ref=ts&fref=ts
:)!


























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz