W sobotę wraz z moją siostrą Kamilą, zrealizowałyśmy dwie sesje, z których jestem bardzo zadowolona :) ! Zdjęcia planowałyśmy już w sumie od zimy ...ale moim zdaniem warto było czekać aż tyle. Pierwsze zdjęcia, które pokaże w tym wpisie, odbyły się w pokoju u moich rodziców xd. Na początku miałam małe problemy, ale po chwili opanowałam sytuację i z Kamilą zrobiłyśmy kilka naprawdę dobrych zdjęć, które nam się podobają. Mam(my) nadzieję, że wam również się spodobają :)!
Dziękuję także za wiele pozytywnych słów :)


















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz