Witam wszystkich ! :)) Jest mój to pierwszy wpis na tym blogu, aczkolwiek myślę, że się wam spodoba :D Tego bloga założyłam już dawno, ale nigdy nie miałam odwagi dodać tu zdjęć. Namówiła mnie do tego mama i znajomi po wykonaniu sesji u mojej siostry na Pierwszej Komunii Świętej! Było to dla mnie duże wyzwanie, ponieważ nie chciałam nikogo zawieść. Mam jednak nadzieję, że zdjęcia się podobają i Marta będzie miała fajną pamiątkę :)
Dziękuję!:))























Zdjęcia są bardzo ładne, unikaj jednak sepii (tak w moim odczuciu) i staraj się trochę jaśniejsze robić :) :*
OdpowiedzUsuńDzięki za cenną uwagę :) :*
Usuń