W końcu są zdjęcia z Mateuszem <3 Z góry chciałam przeprosić, że musieliście tyle na nie czekać, ale to już 2 klasa LO i muszę przyznać, że jest ciężko, dlatego trochę będę zmuszona odłożyć fotografie na bok, co nie znaczy, że o niej zapomnę i nie przyjmę nowych zleceń. OOO NIE XD . Wręcz przeciwnie - czekam na nie ;p. Niedługo pojawią się tu też zdjęcia z poprawin i innych imprez okolicznościowych:)
Wracając do sesji z Matim- przyznaje, że było to małe wyzwanie ale wraz z siostrami nie poddałyśmy się i wyszło kilka fajnych ujęć z czego jestem zadowolona :)
Model: Mateusz
Zdjęcia: Daria Błaszczyk
Pomoc: Kamila Antoniewicz i Natalia Deska
:)!


















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz