wtorek, 25 sierpnia 2015

Bizneswoman :)

Na te zdjęcia z Kamilą umawiałyśmy się już od bardzo dawna, ale nie miałyśmy odpowiedniego miejsca, a ostatnio też czasu. Gdy nadarzyła się chwila, od razu ją wykorzystałyśmy na zdjęcia. I w końcu są <3 ! Dziękuje za pomoc Natalii, oraz innym osobą za udostępnienie miejsca i powózkę :) 

Mod. Kamila Antoniewicz 
Pomoc : Natalia Deska
Zdjęcia : Daria Błaszczykhttps
Instagram:  https://instagram.com/dusiaa2409/






















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz