Moja kolejna współpraca z Alicją wyszła idealnie <3 ! Na samym początku miałyśmy zupełnie inne pomysły, lecz zdecydowałam, że ten jest lepszy :) Z Alicją od razu zabrałyśmy się do pracy i obie jesteśmy zadowolone :D. Już rozmawiałyśmy o kolejnym pomyśle i myślę, że również będzie udany jak i ten :)
Mod: Alicja Deicka
Zdjęcia : Daria Błaszczyk














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz