Cześć kochani ! :) Po małej przerwie wracam z burzą pomysłów ! :D Sesja z Natalią przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze ! Udało nam się trafić na piękny zachód słońca :) To już druga wspólna sesja z Natalią w te wakacje :) Pojawi się tu ona jeszcze nie raz ! :) W następnym tygodniu planuje kilka sesji więc na pewno pojawi się tu coś nowego ;) Zapraszam również wszystkie chętne osoby na zdjęcia! :)
Mod : Natalia Deska
Zdjęcia : Daria Błaszczyk

























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz