czwartek, 23 lipca 2015

Daria Seklecka

Zdjęcia z Darią, to był bardo mile spędzony czas :) Gdy napisała do mnie, trochę się bała i była bardzo niepewna siebie... Jedak nie potrzebnie :) Od razu stanęła przed aparatem mimo wysokiej temperatury i pokonanych przez nią kilometrów rowerem. Obie jesteśmy bardzo zadowolone ze zdjęć i mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy :) Dziękuję także za pomoc Darii Deickiej, oraz cioci za kapelusze :) 

Modeluje : Daria Seklecka
Blenda : Daria Deicka 
Zdjęcia : Daria Błaszczyk


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz