Pomysł na zdjęcia Pauliną powstał nagle, choć planowałyśmy już wcześniej coś wspólnego. Z okazji zbliżających się świąt postanowiłyśmy zrobić trochę zdjęć świątecznych :) Zdjęcia miały odbyć się w trochę innym miejscu, ale niestety nie wszyło. Mimo tego obie jesteśmy zadowolone z nich, a przy tym dobrze się bawiłyśmy :)
Mod. Paulina Wrzesińska
Fot. Daria Błaszczyk





















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz