piątek, 18 grudnia 2015

Zdjęcia świąteczne z Pauliną :)

Pomysł na zdjęcia Pauliną powstał nagle, choć planowałyśmy już wcześniej coś wspólnego. Z okazji  zbliżających się świąt postanowiłyśmy zrobić trochę zdjęć świątecznych :) Zdjęcia miały odbyć się w trochę innym miejscu, ale niestety nie wszyło. Mimo tego obie jesteśmy zadowolone z nich, a przy tym dobrze się bawiłyśmy :) 

Mod. Paulina Wrzesińska 
Fot. Daria Błaszczyk 


























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz